Hydrulicy - forum o ogrzewaniu

Forum hydraulików.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-23 00:46:36

Hydraulik

Administrator

Punktów :   

Kotły grzeją też wodę użytkową

Każde dziecko słyszy w dzieciństwie, że zimna woda zdrowia doda. Rodzice powtarzają tak oczywiście po to, aby dzieci nie bały się zimnej i z tego względu przez krótką chwilę niezbyt przyjemnej wody. Jednak kąpiele czy prysznic pod zimną wodą mogą niekiedy skończyć się niekorzystnie dla naszego zdrowia, a czasem nawet zakończyć się nie tylko przeziębieniem, a nawet zapaleniem płuc czy inną groźną nie tylko dla zdrowia, ale również dla ludzkiego życia chorobą. Bardzo często do ogrzania wody słyży piec grzewczy. Piece co  to inaczej kotły centralnego ogrzewania. Piece co to opcja dla każdego kto nie ma dostępu do innej formy ogrzewania. Dlatego tak ważne jest ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. Gwarancją tego, że będziemy mieli w naszych domach i mieszkaniach dostęp do ciepłej wody są specjalnie zakładane bojlery, które przy użyciu grzałki elektrycznej albo palnika gazowego podgrzewają wodę użytkową z instalacji wodnej, zaś następnie magazynują ją do czasu, aż będziemy mieli ochotę z niej skorzystać. Oczywiście wielkość takiego bojlera powinna być dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników danego domu albo mieszkania, w którym montowany jest konkretny bojler. Oprócz łazienki, bojlery mają również wiele zastosowań w kuchni

Offline

 

#2 2008-12-23 00:58:07

Installer

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Kotły grzeją też wodę użytkową

Wtrącę też 3 grosze o kotłach.

1. Klimosz
2. Długo długo nic....
1333. Garażowce

Offline

 

#3 2009-08-23 22:42:38

rafalczar4

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Kotły grzeją też wodę użytkową

co zrobic jak pompa co wypycha wode

Offline

 

#4 2009-11-12 16:52:14

aga445

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Kotły grzeją też wodę użytkową

witam. czy ktos posiada kocioł THERMOSTAHL?  mam duży problem z tym kotłem, gdyż po zamówieniu  i po odczekaniu 7 tygodni dostałam w końcu wymarzony kocioł. ale po rozpakowaniu ukazał się obraz nedzy i rozpaczy: kocioł był cały poobijany i zardzewiały, podajnik również, ale dalej było jeszcze gorzej- drzwi od kotła się wogóle nie chcą otworzyc, czopuch jest nieprzyspawany, rusza się ,brak ruszta wodnego, za który musiałam dopłacic, duże ubytki w wacie szklanej, a poza tym wszędzie pieknie piszą, że ma byc ona grubości 8 cm, a u nas to co najwyżej 3 cm. okazuje się również ,że wszystkie nóżki są różnej długości, nie idzie tego ustawic. wszędzie na ich zdjęciach są zdjęcia, gdzie widac jak ten piec ma takie szyny zamiast nóżek, a tu wogóle inaczej to wygląda. firma ta nie poczuwa się do odpowiedzialności, żeby wymienic kocioł na taki, jaki żeśmy zamawiali tzn nowy i bez wad, albo zwrot pieniążków. oni stwierdzaja, że mogą nam  co najwyżej naprawic. nowy kocioł chcą mi naprawiac. kosztował mnie 17 tyś zł.  i co dalej? czy ktoś miał może podobną sytuację? proszę o jakieś odpowiedzi

Offline

 

#5 2010-02-16 00:53:17

Hydraulik

Administrator

Punktów :   

Re: Kotły grzeją też wodę użytkową

Naprawdę dziwna sytuacja. Chyba firma nie może się uchylać od zwrotu pieniędzy w takiej sytuacji. Jak się skończyły twoje problemy ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wczasy w Mikoszewie